Pomarex Sp. z o.o.

pomarex_logo

Witamy Państwa w POMAREX Sp. z o.o.

POMAREX Sp. z o.o. to solidny partner biznesowy, który od 2021 roku operuje z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Jednakże, nasze korzenie sięgają jeszcze dalej – przekształciliśmy się z firmy POMAREX Andrzej Pomarański, założonej w 1989 roku. To lata doświadczenia, ciągłego rozwoju i zaufania, które stanowią fundament naszej obecnej działalności.

Jesteśmy dynamiczną firmą z siedzibą w Lublinie, specjalizujemy się w:

  1. dostarczaniu sprzętu informatycznego najwyższej jakości
  2. kompleksowych usług wdrożeniowych dla systemów ERP enova365 i Symfonia,
  3. świadczeniu usług opieki serwisowej dla przedsiębiorstw.
 

Nasza oferta jest kompleksowa i gotowa sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom klientów

Nasi partnerzy to podstawowe filary naszej działalności.

  1. Dla systemów ERP współpracujemy ściśle z SONETA Sp. z o.o. w zakresie systemu enova365 oraz z SYMFONIA Sp. z o.o. oferując system Symfonia, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość i sprawność. Usługi w zakresie wdrażania systemów ERP są świadczone na terenie całego kraju.
  2. W obszarze dostaw sprzętu i oprogramowania współpracujemy z renomowanymi markami takimi jak Dell, Lenovo, HP, Brother, Microsoft, ESET, Saldeo, co pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zasięg działania jest rozległy, obejmując realizację zamówień w ramach dostaw sprzętu i postępowań przetargowych na obszarze całej Polski.
  3. Opieka serwisowa skupia się głównie na potrzebach przedsiębiorstw z województwa lubelskiego, zapewniając szybką i skuteczną pomoc w przypadku potrzeby
 

Zaufało nam już wielu klientów, dołącz do nich i przekonaj się, dlaczego POMAREX Sp. z o.o. to najlepszy wybór dla Twojego biznesu. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom z pasją i zaangażowaniem!